שלום

אני לימור דוידי, אימא לירין ונשואה לאבישי (פרופיל פייסבוק) (2 עד 4 בפייסבוק)

יוצרת בתחום ההתפתחות, הלמידה והמשחק לילדים מתחת לגיל 5. מרצה להורים בגני ילדים ובמתנ"סים בנושא זמן איכות משמעותי עם הילדים ומעבירה סדנאות לאימהות ליצירת משחקים. בנוסף, מחברת החוברת "כיצד ליצור קפיצה בהתפתחות עם החול הקינטי".

המטרה של האתר יחד עם קבוצת הפייסבוק – היא לשתף אותך ברעיונות, משחקים, תהליכי למידה, מלאכת יד ואומנות מתוך פרויקטים הנוצרים אצלי בסלון הביתי ומפרויקטים חיצוניים בהם אני לוקחת חלק.

כאן, תוכלי לקבל השראה לפעילויות רבות עבור זמן האיכות שלך עם ילדייך במרחב הביתי. תקבלי את העידוד והתמיכה להתנסות ברעיונות חדשים בשגרה היומית, וכלים להפיכת הזמן המשותף להתקדמות ולהתפתחות ילדייך בהנאה. הפעילויות שאני יוצרת מותאמות לאורח החיים המאתגר והאינטנסיבי של אימהות בישראל.

אני עוסקת בלמידה ובחקירה מתמדת של גישות חינוך שונות, ומאמצת את העקרונות אליהם אני מתחברת. אני אוהבת להתנסות בדברים חדשים בתחומי הלייף סטייל, לבקר ולטייל במקומות שונים, לגוון בארוחות המשפחתיות, ולקחת חלק בסדנאות ובקורסים. בקיצור, סטודנטית נצחית שמפעילה תמידית את כל חושיי, וגם מהם אשמח לחלוק כאן את שתי האגורות שלי.

ובנימה אישית, מאחורי האתר, נמצאת משפחה רגילה ואמא רגילה שמנסה להיות אמא טובה ומשקיעה לצד כל האתגרים. אמא שמאמינה שהילדים זקוקים לנו עכשיו. ע-כ-ש-י-ו, ולא כשנוכל להרשות לעצמנו לעבוד במשרה חלקית או כשנצא לחופשת לידה או שנת שבתון או בעוד שבוע או בעוד חודש. עכשיו, כי הילדים שלנו לא יישארו קטנים כל הזמן. הם קטנים עכשיו וזקוקים לזמן שלנו, יחד אתנו. ובינינו, אף אחד לא יכול להעניק להם את חווית הילדות, חוץ מאתנו, אף אחד לא יכול ליצור לילדים שלנו זיכרונות ילדות טובים ומרגשים יותר מאתנו- ההורים.

תמיד האמנתי, וכך גם אני מנהלת את חיי, שאת מרבית המשאבים צריך להשקיע בדברים שאי אפשר לקחת אותם מכן, גם אם אנחנו מאוד נרצה למסור, והם- למידה וחוויות .זה הבסיס גם כאן.

פורמלית, אני בעלת תואר ראשון בתקשורת ותואר שני בלימודי עבודה. עסקתי בעברי בתחומי הניהול וההדרכה. תמיד הייתי אדם יצירתי ואדם של אנשים.

הרשומות באתר הן בלשון נקבה כיוון שמרבית הפונות אליי הן נשים, אך כמובן, שהמידע באתר הינו לשני המינים.

אשמח להיות בקשר,

לימור