נעים לי מאוד

לימור דוידי - משחקולוגית לגיל הרך

שלום ונעים להכיר, אני לימור דוידי, אימא לשני בנים ירין ומרום ונשואה לאבישי. משחקולוגית לגיל
הרך, מדריכה מונטסורית, שותפה ב"חבילה יוצרת" (ערכות יצירה- ניתן ללחוץ כאן) , מרצה ומנחה סדנאות והרצאות
להורים וילדים ומגוון השתלמויות לאנשי חינוך (לפרטים על השירותים שלי ניתן ללחוץ כאן). 
האתר פועל במקביל לקבוצת הפייסבוק שלי ובה הורים ואנשי חינוך לחצו כאן לקבוצה, ולדף האינסטגרם- לחצו כאן.

אני עוסקת בלמידה ובחקירה מתמדת של גישות חינוך שונות, ומאמצת את העקרונות אליהם אני מתחברת בעשייה ובשליחות שלי. ההתמקדות הינה בילדים בגיל הרך, עד גיל 6, גיל קריטי וחשוב
בהתפתחות המוקדמת של הילדים הדורש פעילויות מותאמות התומכות בהתפתחות ובתהליך הלמידה.

המטרה שלי כאן היא ללוות ולשתף בתכנים, בכלים וברעיונות פרקטיים לפעילויות לגיל הרך.
אני מלמדת ויוצרת תוכן שאני מאמינה בו ומיישמת אותו בעצמי.

אני דוגלת בלמידה חווייתית דרך משחק, ולמידה המגיעה מתוך מוטיבציה פנימית תוך הכרת הנטיות הטבעיות של הילדים. לפעילויות שאני מייצרת יש ערך מוסף התפתחותי ומעשיר.

בנוסף, אני אוהבת להתנסות בדברים חדשים בתחומי הלייף סטייל, לבקר ולטייל במקומות שונים, לגוון בארוחות המשפחתיות, ולקחת חלק בסדנאות ובקורסים. בקיצור, סטודנטית נצחית שמפעילה תמידית את כל חושיי, וגם מהם אשמח לחלוק כאן את שתי האגורות שלי.

ובנימה אישית, מאחורי האתר, נמצאת משפחה רגילה ואמא רגילה שמנסה להיות אמא טובה ומשקיעה לצד כל האתגרים. אמא שמאמינה שהילדים זקוקים לנו עכשיו.
ע-כ-ש-י-ו, ולא כשנוכל להרשות לעצמנו לעבוד במשרה חלקית או כשנצא לחופשת לידה או שנת שבתון או בעוד שבוע או בעוד חודש. עכשיו, כי הילדים שלנו לא יישארו
קטנים כל הזמן. הם קטנים עכשיו וזקוקים לזמן שלנו, יחד אתנו. ובינינו, אף אחד לא יכול להעניק להם את חווית הילדות, חוץ מאתנו, אף אחד לא יכול ליצור לילדים שלנו זיכרונות ילדות טובים ומרגשים יותר מאתנו – ההורים.

תמיד האמנתי, וכך גם אני מנהלת את חיי, שאת מרבית המשאבים צריך להשקיע בדברים שאי אפשר לקחת אותם מכן, גם אם אנחנו מאוד נרצה למסור, והם- למידה וחוויות.

זה הבסיס גם כאן.

מוזמנים לפנות אליי בכל שאלה בשמחה,
לימור דוידי