רוצה לקבל עדכונים על פעילויות ומשחקים חדשים?

אני מזמינה אותך לעקוב אחרי הפעילות

המלצה- ביקור בפלנתניה

בסופש' האחרון ערכנו סיור בפלנתניה  בנתניה עם ירין בן ה7 ומרום בן ה3. סיור מדעי על החלל בדרך חווייתית ומוחשית. את הסיור התחלנו בשלושה ניסויים מדעים שהדגים המדריך: האטמוספרה, הר געש ומנורת לבה והילדים היו מרותקים.

לאחר מכן המשכנו לגן המדעי, המבוסס על עקרונות פיזיקאליים, שם גם הילדים וגם אני נהנו הכי הרבה. כן גם אני ניסיתי את כל המתקנים, בכל זאת צריכה לבחון דברים מקרוב 😊 ממליצה גם לכם לנסות כשאתם עם הילדים- מתקן חוויתי המדמה הליכה על הירח, מתקן של כוח הכבידה, שווי משקל ועוד. בסיום כשהיה לנו זמן, גם סיירנו במתקנים של הגן היפני.

גם הילדים אמרו שאת החלק הזה הם אהבו הכי הרבה- ללמוד דרך הגוף, דרך מצוינת להבין את הרעיונות  הפיזיקליים  המופשטים  בקלות.

משם המשכנו פנימה לסרט בכיפת הפלנטריום שחשף אותנו לנפלאות היקום, על הגלקסיות השונות ומערכת השמש.

שחקנו במשחק והרכבנו פאזל על תחנת החלל עם שאלות על פרויקט רקיע בה משתתף האסטרונאוט איתן סטיבה.

ומשם צבענו כרטיסיות של כוכבי הלכת ובסיום מיקמנו את הכוכבים לפי מרחקם מהשמש ולפי הצורה שלהם.

בעיני הסיור הזה מתאים לילדים בגילאי 4- 10. מרום בן 3 ונהנה גם לצפות בסרט ובעיקר מהמתקנים השונים בחוץ. יש להירשם לסיור מראש, ונדרש תו ירוק.

לעוד טיולים ואטרקציות ופעילויות לילדים בקרו בקהילה בפייסבוק- לחצו כאן.

פוסטים אחרונים

עין פרת

המלצה עין פרת

הטיול לעין פרת באזור מדבר יהודה, מתחיל מהכניסה דרך היישוב ענתות, זה חשוב כי הוויז לא תמיד מכוון לשם, אלא למחסום צבאי. אפשר לנסוע עד

קרא עוד »
למידה צבעים

שלבי למידת צבעים לפעוטות

אני קודם אומר ארגיע ואמור שהכל בסדר, הילדים ידעו את הצבעים, וכמו כל למידה היא צריכה לעשות בכייף ובהנאה ומתוך מניע פנימי של הילד, ובהתאם

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Made with 🍋 by Limoncello Studio