רוצה לקבל עדכונים על פעילויות ומשחקים חדשים?

אני מזמינה אותך לעקוב אחרי הפעילות

ביקור במדעטק ותערוכת סודות הדינוזאורים בחיפה

שבת האחרונה נסענו כל המשפחה עם ירין בן ה7 ומרום בן ה3 לתערוכת סודות הדינוזאורים במדעטק.
התערוכה הראשונה שביקרנו בה ב10:00 הייתה סודות הדינוזאורים כי רציתי לנצל את שעות הבוקר שעדיין לא חם מדיי כי חלק מהתערוכה מצויה בחוץ . התערוכה היא זמנית ומתחלפת לצד התערוכות הקבועות במוזיאון. התערוכה מקסימה עם מציגים של דינוזאורים שזזים ומשמיעים קולות בשלל גדלים וסוגים. יש מתחם של מציאות מדומה עם משקפיי VR שגם אני לא פספסתי הזדמנות להתנסות בהם לגילאי 7 ומעלה, לדעתי גם בני 5 יוכלו לשחק במשחק הזה כי הוא פשוט.
כמו כן, היה בתערוכה  מתחם אנטרקטיבי, חדר 360 מעלות שמציג את הסביבה הימית והחיים בה בתקופה הפרהיסטורית. מרום גם מאוד נהנה מהמשחק בחול עם מברשת לחשיפה של עצמות דינוזאורים, הייתה עמדת צילום נוספת על דינוזאורים ובתוך ביצי דינוזאורים, ועמדה של צביעת ציורים אותם מקרינים על גבי המסך. היה נהדר וקצת הזכיר לי תערוכות דינוזאורים אחרות שהיינו בהן אבל הילדים תמיד שמחים לראות דינוזאורים.
לצד התערוכה, ישנם תערוכות קבועות נוספות. אנחנו המשכנו למרכז לגיל הרך שמיועד לגילאי 2-7 שם יש מבוך תחושות מהנה של שדה שיבולי תירס, משחק בגופים הנדסיים ומתחם בנייה בקוביות והדבר שהיה הכי אהוב על הילדים זה כמובן מתחם מים עם מתקני זרימה, גלילים, צינורות, ברזים ונדנדות, כייף מאוד וקשה לעצור את הילדים. עם הבגדים הרטובים המשכנו למשחקי המים שהיו גם בחוץ, יחד עם משחקים שונים נוספים.
משם המשכנו לראות את תערוכת מבט אל השמים, בה רואים את הכוכבים השונים בחלל, וקסם של מדע ותעתועי ראיה שהיו מאוד כייפים ומעשירים.
מרום בן ה-3 אהב בעיקר את הדינוזאורים ומשחקי המים, ירין בן ה-7 אהב בעיקר את תעתועי הראיה, קסם של מדע ומבט אל השמים. כך שזה מצוין למשפחה עם ילדים בגילאים שונים שכל אחד יכול למצוא משהו לגילו ולתחום העניין שלו.
היינו שם 4 שעות ולא הספקנו את שאר התערוכות שהן נראות מגניבות לא פחות. השארנו לפעם הבאה 😊
 
המלצות:
1. להגיע מוקדם כשזה נפתח ב10:00
2. אם אתם רוצים את החלק של המציאות המדומה עם המשקפים- כדאי להתחיל מהמתחם הזה – הוא נימצא בסוף התערוכה- כי אחר כך יש שם תור.
3. להביא בגדים להחלפה אם אתם מתכננים להיות גם במתחם המים- ילדים קטנים לא יפספסו את זה.
4. להביא מספיק אוכל ומים כי אפשר בהחלט להישאר שם שעות רבות.
5. יש הנחות דרך וועדים/כרטיסי אשראי- תבדקו לפני שאתם רוכשים כרטיסים.
אם יש כאן מישהו שיהיה שרוצה להוסיף עוד דברים שהילדים שלו נהנו, מוזמנים לספר.
 

פוסטים אחרונים

עין פרת

המלצה עין פרת

הטיול לעין פרת באזור מדבר יהודה, מתחיל מהכניסה דרך היישוב ענתות, זה חשוב כי הוויז לא תמיד מכוון לשם, אלא למחסום צבאי. אפשר לנסוע עד

קרא עוד »

המלצה- ביקור בפלנתניה

בסופש' האחרון ערכנו סיור בפלנתניה  בנתניה עם ירין בן ה7 ומרום בן ה3. סיור מדעי על החלל בדרך חווייתית ומוחשית. את הסיור התחלנו בשלושה ניסויים

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Made with 🍋 by Limoncello Studio