רוצה לקבל עדכונים על פעילויות ומשחקים חדשים?

אני מזמינה אותך לעקוב אחרי הפעילות

המלצה עין פרת

הטיול לעין פרת באזור מדבר יהודה, מתחיל מהכניסה דרך היישוב ענתות, זה חשוב כי הוויז לא תמיד מכוון לשם, אלא למחסום צבאי. אפשר לנסוע עד החנייה קרוב לנחל.

המסלול מותאם לטווח רחב של גילאים. משפחות עם ילדים קטנים יכולים ליהנות ממסלול טיול קליל לצד סלעי גיר, בריכות מים קטנות ומים זורמים, בריכות קטנות להיכנס אליהן או ללכת בהן ובריכת התמר שהיא עמוקה ולכן יש מציל וכדאי להביא מצופים למי שמתכנן לבקר בה, לראות את הדגים השוחים, חורשת אקלפטוסים מוצלת ושולחנות פיקניק .

משפחות מיטבי לכת יכולות לטפס במסלול לעבר מנזר פארן. אנחנו המשכנו לשם, אך כותבת מראש שהמסלול דורש טיפוס ואינו מותאם לילדים קטנים.

עין פרת

תענוג לראות את הנוף המדברי של יהודה עם סלעי הגיר לצד הנחל הזורם. יש במקום גם קבוצות של טיפוס הרים למי שמתעניין.

אנחנו נהננו מסיור קליל במים בנוף אזורי שבדרך כלל לא יוצא לנו בכלל להגיע אליו. המקום פחות מוכר ופופלארי מאתרים אחרים באזור של רשות הטבע והגנים.

המקום הוא גן לאומי בתשלום ברשות הטבע והגנים.

לא מותאם לעגלות.

פוסטים אחרונים

המלצה- ביקור בפלנתניה

בסופש' האחרון ערכנו סיור בפלנתניה  בנתניה עם ירין בן ה7 ומרום בן ה3. סיור מדעי על החלל בדרך חווייתית ומוחשית. את הסיור התחלנו בשלושה ניסויים

קרא עוד »
למידה צבעים

שלבי למידת צבעים לפעוטות

אני קודם אומר ארגיע ואמור שהכל בסדר, הילדים ידעו את הצבעים, וכמו כל למידה היא צריכה לעשות בכייף ובהנאה ומתוך מניע פנימי של הילד, ובהתאם

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Made with 🍋 by Limoncello Studio